Helyszíni hibaelhárítás 0-24 órában, díjmentesen és korlátlanul?

Igen, A BELÉPÉSI DÍJ CSAK 19.900 Ft

Tudta? Ha Önnek Standard tagsága van Sárga Angyalaink a nap 24 órájában díjmentesen és korlátlanul a rendelkezésére állnak.

Standard tagságunk személyre szól, nem gépjárműre, így a klubtagság nyújtotta előnyöket az Ön által bármely jogszerűen vezetett járműre igénybe veheti. De feltétel, hogy a klubtag a helyszínen legyen. (Cégek, vállalkozások, gazdálkodó szervezetek, esetében a vállalkozásra és gépjárműre – a megadott rendszámra - együttesen érvényes.)

Még nem klubtag? Csatlakozzon még ma!

Lépjen be a nyugodt, godatlan autózás világába és fedezze fel a Magyar Autóklub tagságának minden előnyét.

Ismerje meg a Standard tagságunkat, amit azon ügyfeleknek ajánlunk, akik gépkocsijuk műszaki meghibásodása esetén gondoskodni kívánnak járművük legközelebbi szervizig történő eljuttatásról és élvezni szeretnék az Autóklub nyújtotta egyéb kedvezményeket.

Válassza a Standard tagságot: Belépési díj EGY ÉVRE CSAK 19 900 Ft!

Ha Standard tagságunkat választja az alábbi kedvezményekre és DÍJMENTES szolgáltatásokra lesz jogosult:

„Sárga Angyalaink” a nap 24 órájában segítenek az ország bármely pontján!

Helyszíni hibaelhárítás díjmentesen és esetszám-korlátozás nélkül az év 365 napján, éjjel és nappal, az ország bármely pontján ☎ 188 (Motorindítás külső segítséggel, azaz a „bikázás” évente két alkalommal vehető igénybe díjmentesen.)

Autómentés és szállítás 0-24 órában. A gépkocsi műszaki meghibásodása esetén – amennyiben a helyszínen nem javítható – a járművet évi két alkalommal a legközelebbi szervizig eljuttatjuk 30 000 Ft-ig díjmentesen.

Szervizszolgáltatások esetén 15% kedvezmény a munkadíjból a Magyar Autóklub szervizpontjain.

Díjmentes jogi tanácsadás az autózással kapcsolatos vitás ügyekben. Bővebb információ a tanácsadásról itt olvasható

Autósélet magazin évi 4 alkalommal, postai úton küldve

Kedvező tarifacsomag a MAK mobilflottájában (Yettel). Csomagjaink részletei megtekinthetőek itt

Utasbiztosításra 10% kedvezmény. Részletesen megtekinthetőek itt.

Kedvezményes bankszámlanyitás és -vezetés (OTP Bank). A részletekről itt olvashat

Autósiskola és vezetéstechnikai tréning kedvezmények vehetők igénybe, melyekről részletesen itt olvashat!

Legyen klubtagunk és élvezze Ön is a biztonságot és a kedvezményeket!

A Standard klubtagságot választom!

Csatlakozva hozzánk, Ön is részese lehet az ország egyik legnagyobb és legtapasztaltabb autós közösségének. Várjuk, hogy üdvözölhessük Önt is tagjaink között!

Hívjon minket a +36 1 345 1666-os telefonszámon, és segítünk meghozni a legjobb döntést, vagy írhat is nekünk a klubtagsag@autoklub.hu e-mail címre!

Ne feledje, ha bármi elakadás történne útközben, RÁNK SZÁMÍTHAT!

Az éjjel-nappal hívható 188-as segélyhívó számon azonnal elérheti munkatársainkat, akik gondoskodnak arról, hogy a lehető legrövidebb időn belül a Sárga Angyalok a helyszínre érkezzenek. Ha külföldön tartózkodik és szüksége van segítségre hívja a: +361-345-1744-es számot! (Tanácsadással és külföldi partnereink elérhetőségével tudunk segíteni.)

2024.10.11.