A Magyar Autóklub köszönti a biztonságos közlekedés őreit

Évtizedes hagyományunk szerint az idei év utolsó napján köszöntjük a rendőröket a közlekedés biztonságáért vállalt egész éves erőfeszítéseikért. Az eseményen megköszönjük segélyszolgálatos kollégáinknak is, hogy az év minden napján és órájában rendelkezésre álltak és segítettek a bajba jutott autósoknak.

A rendőrautókból, segélyszolgálatos autókból és kísérőkből álló konvoj 2019. december 31-én délelőtt indult útnak a Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági és Oktatási Parkjából.

Dr. Hatala József, a Magyar Autóklub Elnöke és Patakfalvi Pál a Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági Igazgatója Budapest 6 különböző pontján köszönti a szolgálatban lévő rendőröket. Az eseményen a rendőrség részéről részt vett Dr. Terdik Tamás rendőr ezredes, Budapest Rendőrfőkapitánya és Szécsi Tibor rendőr alezredes, a budapesti Balesetmegelőzési és Közlekedési Osztály osztályvezetője.

2019.12.31.

Fotó: hírTV