Csokigyűjtéssel támogattuk a bohócdoktorokat!

A Karitáció Alapítvány Gyógyító Bohócdoktorai fáradhatatlanul azon dolgoznak, hogy becsempésszék az ünnepet a kórházakba. A kezdeményezéshez idén a Magyar Autóklub is csatlakozott.

Az alapítvány több száz gyermek karácsonyi ünnepét szeretné boldoggá tenni azzal, hogy a kórházban fekvő gyerekeknek 1-1 tábla csokoládét ajándékoz. A családjuktól elszakítva, magányosan, az otthon melegét nélkülözve ünneplő gyerekek karácsonya így szebbé válhat. Ehhez a Magyar Autóklub több mint 300 db csokoládét gyűjtött és juttatott el a Karitáció Alapítvány számára.

Az összefogásban a Klub elnökségétől kezdve, a dolgozókon át egészen a klubtagokig mindenki részt vett, és hozzájárult ahhoz, hogy az édességgel örömtelibbé varázsolja a gyermekek ünnepét.

Köszönjük mindenkinek, aki csatlakozott ehhez a csodához, akár a csokoládék gyűjtésével vagy szállításával.

A Magyar Autóklub minden kórházban fekvő gyermeknek mielőbbi gyógyulást, és boldog karácsonyt kíván!

2023.12.13.