Látni és látszani

A Magyar Autóklub az idei évben is támogatja a „Látni és látszani” elnevezésű kezdeményezést, melynek keretében a klub szakemberei ingyenesen elvégeznek egy 19 pontos átvizsgálást a jelentkezőknél.

A vizsgálaton átesett járművek tulajdonosai díjmentesen Bónusz tagságot is kapnak, amellyel a következő szervizlátogatásuk alkalmával 15%-os kedvezményt kapnak a munkadíjakból.

A vizsgálat és kapcsolódó tanácsadás célja a gépjárművek láthatóságának javítása (izzók, búrák, hibajelzések stb) illetve a gépjármű vezetője számára megfelelő látási lehetőségeket biztosítani (szélvédők, ablaktörlők, üvegfűtés stb). A szervezők és a Magyra Autóklub az akciótól a közlekedés biztonságának növekedését és a balesetek számának csökkenését várja a téli hónapokban.

Az átvizsgálási akcióban való részvételhez előzetes bejelentkezés szükséges. A kampány 2018. december 7.-ig tart.

Várjuk szervizpontjainkon, tegyünk magunkért és egymásért!