Kiállítást rendezünk 2022. november 24-től

A Magyar Autóklub Dr. Négyesi Pál újságíró, oldtimer szakértő közreműködésével kiállítást szervez az első magyarországi forgalmi engedély kiadásának 130. évfordulója alkalmából!

Ugyanis 1892. november 26-án kelt a kerületi rendőrkapitány azon levele, melyben engedélyt ad Hatschek Bélának, hogy "Benz mozdonykocsiját" használja a városban.

Ennek a jeles évfordulónak a megünneplésére kiállítást szervezünk a Magyar Autóklub újpesti Székházában, melyre szeretettel meghívjuk Önt is!
Bízunk benne, hogy részt tud venni a rendezvényen, hiszen egy Benz Patent-Motorwagen másolata is megcsodálható lesz a megnyitón!

Teremtsünk együtt hagyományt a hazai motorizáció kezdetéről megemlékezve, amennyiben teheti, érkezzen oldtimer járművel a megnyitóra!

Várjuk szeretettel!

Időpont: 2022. november 24. 14:00
  Helyszín: 1043 Budapest, Berda József utca 15. (A épület aula)

2022.11.14.