28. ALDI Futóverseny

A MAK is ott lesz a 28. ALDI futóversenyen

2023-ban is a budapesti Népligetben rendezik meg a népszerű ALDI NŐI Futógálát, melyen a Magyar Autóklub kiállítóként vesz rész. A szervezők változatos távokkal várják a sportolni vágyókat, így az 1000 méteres családi futástól, egészen a 10 kilométerig mindenki megtalálhatja a számára teljesíthető versenyszámot.

Az eseményen a Magyar Autóklub a biztonságos közlekedésre hívja fel a figyelmet, amit a részegszemüvegek tesznek igazán színessé és izgalmassá az érdeklődők számára. A részegszemüvegek a bódult, illuminált állapotot szimulálják, így igazán tanulságos, mikor valaki ilyenkor megpróbál egyenesen járni vagy akár írni, esetleg a kézügyességére hagyatkozni.

Gondolunk a legkisebbekre is, akik kipróbálhatják az elektromos kisautóinkat és színezhetnek Klub Kapitányt, aki a Magyar Autóklub szuperhőse.

Autósélet magazin és MAK logós kulcstartó ajándékkal várunk minden látogatót június 4-én a standunknál.

Az eseményről bővebb információ itt található: https://www.futanet.hu/cikk/28-aldi-noi-futogala

2023.05.26.