Legyen Oldtimer Prémium klubtag!

Számunkra fontos, hogy minden igényt kielégítsünk! Ezért elengedhetetlen, hogy az oldtimer autókról is gondoskodjunk. Az Oldtimer Prémium tagságot azoknak ajánljuk, akik a mindennapi autózás biztonságán felül veterán autójukat is szeretnék jó kezekben tudni baj esetén.

Az Oldtimer Prémium tagság személygépjárműre és oldtimer járművére együttesen érvényes:

-Belföldi utakhoz.

-Helyszíni hibaelhárítás 0-24 órában. OT rendszámú gépkocsi esetén díjmentes a helyszíni hibaelhárítás műszaki hiba esetén, tagsági évente két alkalommal.

-Autómentés és szállítás 0-24 órában. A nem OT rendszámú gépkocsi műszaki meghibásodása esetén – amennyiben a helyszínen nem javítható – a járművet évi két alkalommal a legközelebbi szervizig eljuttatjuk 25 000 Ft-ig díjmentesen.

-Szervizszolgáltatásaink munkadíjából 15% kedvezmény jár.

-MAK Mobilflotta elképesztő tarifákkal. Jelentősen kedvezőbb havi- és percdíjak a lakossági piaci árhoz képest.

-Korlátlan jogi tanácsadás közlekedéssel kapcsolatos kérdésekben.

Sőt, az Oldtimer Prémium tagjaink egyszeri alkalommal igénybe vehetnek 10 000 forint kedvezményt a muzeális minősítés díjából!

Válassza a kényelmet és a biztonságot! Váltson a 122 éves Magyar Autóklubnál Oldtimer Prémium tagságot!

A részletekért kattintson ide:

Oldtimer Prémium klubtag leszek!

2023.02.