Támogassa Ön is adója 1%-val a Fékezd Magad Alapítványt!

A Magyar Autóklubnak a kezdetektől szívügye a közlekedésbiztonság, ezért is támogatja az alapítvány munkáját. A közlekedésre nevelés kiemelten fontos a gyerekek és a fiatalság körében, minden közlekedőnek ismerni kell a közlekedés szabályait, ez alól nincs kivétel. Legyen közös célunk, hogy visszaszorítsuk a közlekedési balesetek számát!

A Magyar Autóklub kiemelt támogatásával a 2020-as évben a Fékezd Magad Alapítvány céljául tűzte ki a gyerekek és a fiatal felnőttek közlekedéssel összefüggő baleset- és bűnmegelőzési ismereteinek fejlesztését. Országos rendezvénysorozat keretében a jövő autósait és az új alternatív közlekedési eszközök használóit tanították a biztonságos és etikus közlekedés alapjaira. Az alapítvány 2020-ban ismeretterjesztő és megelőző videókampányt indított, melynek kiemelt célja az e-mobilitás lehetőségeinek és veszélyeinek bemutatása, valamint a közlekedéshez kapcsolódó bűnmegelőzési üzenetek átadása volt. A videók ide kattintva tekinthetők meg.

Csökkentsük együtt a közúti balesetek számát!

Támogassa Ön is 2021-ben adója 1%-val a Fékezd Magad Alapítvány munkáját!

Adószáma: 18085198-1-41

Köszönjük felajánlását!