Klub Kapitány mindig ott terem, ahol éppen szükség van rá!

Szívügyünk a gyermekek boldogsága, így november 29-én a Magyar Autóklub a Gyermekkor Alapítványt megkeresve a Madarász utcai Gyermekkórháznak szállított adományt.

A közeledő Mikulás és karácsonyi ünnepre való tekintettel a MAK több száz példányt adományozott saját mesekönyvéből a gyermekeknek, egyéb a kiadványhoz tartozó kiegészítő játékokkal.

Klub Kapitány egy közlekedésbiztonsági szuperhős, akit a Magyar Autóklub hívott életre kiadványaiban és oktatási programjában. A szuper képességekkel megáldott Kapitány szívügye a közlekedésbiztonság javítása és a közlekedési balesetek visszaszorítása. A játékos és szórakoztató mesekönyv izgalmas feladatokat is tartalmaz, melyeket matricák, kitűzők és kulcstartók tesznek még színesebbé a gyermekek számára.

Ezúton kívánunk jobbulást minden kedves gyermeknek, és kívánjuk, hogy a karácsonyt már a szeretteik körében ünnepeljék! Örülünk, ha sikerült örömet szereznünk és mosolyt csalnunk a kicsik arcára!

2022.11.30.