Párbeszéd a környezetünk védelméről

Tisztelt Klubtagunk!

Magyarország Kormányának célja, hogy egyetértési pontokat hozzon létre a magyarok mindennapjait meghatározó kiemelt ügyekben. Ezek közé tartozik a környezetvédelem is, így most online társadalmi párbeszédet indítottak a zöld ügyek kérdésében.

A felmérésben egyebek között a hulladékok újrahasznosításáról, a napelemek telepítésének és az elektromos közlekedés állami támogatásáról, a faültetési program folytatásáról, a gyermekek környezettudatos neveléséről, a nagy szennyező cégek klímavédelmi költségeinek megfizetéséről mondhatják el véleményüket a kitöltők.

Arra bíztatom tisztelt Klubtagjainkat, hogy töltsék ki Önök is a 12 kérdésből álló kérdőívet a https://zold.kormany.hu/ oldalon és bíztassák erre ismerőseiket is.
A kérdőív kitöltésére november végéig van lehetőség.

MAGYARORSZÁG ZÖLD ÚTON JÁR!

Mondja el Ön is a véleményét!

Üdvözlettel:

Dr. Hatala József