Rendőröket köszöntött az Autóklub szilveszter alkalmából

Évtizedekre nyúlik vissza az a hagyomány, miszerint a Magyar Autóklub munkatársai az év utolsó napjaiban megköszönik a rendőrök erőfeszítéseit.

Legutóbb is az ország számos településén, így többek között Egerben, Salgótarjánban, Sárváron, és Székesfehérváron találkoztak az egyenruhásokkal a Magyar Autóklub tisztségviselői, a fővárosban pedig Dr. Hatala József, a MAK elnöke látogatta meg a szolgálatot teljesítő járőröket.

Budapesen hat helyszínen, sorrendben a Nyugati téren, az Oktogonnál, a Blaha Lujza téren, a Corvin negyednél, a Kálvin téren, a Bajcsy Zsilinszky út és az Andrássy út sarkán, valamint a Bajcsy Zsilinszky út és az Alkotmány utca kereszteződésében ajándékozta meg a rend őreit a Klub elnöke.

Ezek az események lehetőséget adtak arra is, hogy a Magyar Autóklub háláját fejezze ki a segélyszolgálatos kollégák egész éves helytállásáért.

2022.01.01.