A hála és köszönet percei

Fél évtizedes hagyomány, hogy a Magyar Autóklub munkatársai az év utolsó napjaiban megköszönik a rendőrök egész éves szolgálatát.

Idén is az ország több pontján, többek között Celldömölkön, Egerben, Esztergomban, Mosonmagyaróváron és Nagykanizsán találkoztak az egyenruhásokkal a Magyar Autóklub tisztségviselői, a fővárosban pedig Dr. Hatala József, a MAK elnöke és Mile Tibor, a Közlekedésbiztonsági szakág igazgatója látogatta meg a szolgálatot teljesítő járőröket.

Budapesten hat helyszínen, sorrendben a Duna Plazánál, a Nyugati téren, az Oktogonnál, a Blaha Lujza téren, a Corvin negyednél
és a Kálvin téren ajándékozta meg a rend őreit a Klub elnöke.

Dr. Hatala József elnök sajtótájékoztatót tartott a MAK székházában. Köszöntőt mondott Dr. Terdik Tamás rendőr vezérőrnagy,
Budapest rendőrfőkapitánya is, aki méltatta az Autóklub munkáját.

2022.12.31.