Miért érdemes klubtagnak lenni?

Ne bízza a véletlenre, váltson tagságot még időben! Rohamosan változik körülöttünk a világ, de a Magyar Autóklub 122 éves fennállása óta eltökélt abban, hogy az autósok, a közlekedők érdekeit képviselje, számukra hasznos szolgáltatásokat nyújtson. A Klub figyelemmel kíséri és igazodik a társadalmi, szociális és piaci környezetbeli változásokhoz, hogy megfeleljen a mindenkori elvárásoknak. Gondolkodjon előre! Az Autóklub tagjaként nem csak több tízezer forintot tud megspórolni, hanem klubtagsági kategóriától függően számos egyéb szolgáltatásban és kedvezményben is részesül, mint:

Az éjjel-nappal hívható 188-as segélyhhívószámon azonnal elérheti diszpécserközpontunkat, ahol munkatársaink gondoskodnak arról, hogy a lehető legrövidebb időn belül  Sárga Angyalunk a helyszínre érkezzen.

A Klub Protect szolgáltatásunkat azoknak ajánljuk, akik autóval indulnak külföldi utazásra és szeretnének felkészülni a váratlan helyzetekre. Szolgáltatásunkkal biztosítjuk:

-a bérautót, az autó javítását, az autó hazaszállítását, az autó tárolását és őrzését,

-az utazást a meghibásodás helyszínéről,

-az utazás folytatását a megkezdett úticélhoz,

-vagy a hazautazást és visszautazást a megjavított gépjárműért.

Kedvező áron javíttathatja járművét, az országos lefedettséget biztosító szervizhálózatunkban. Jelenleg az ország 44 pontján megtalálhatók szerviz és vizsgapontjaink.

Díjmentesen és korlátlanul kaphat jogi tanácsadást autós ügyekben.

Autóklub mobiltelefon flotta elképesztő tarifacsomagokkal.

Kedvezményesen köthet assistance és utasbiztosítást.

Díjmentes OTP Bank Platina számlacsomagot válthat.

Klubtagként a Sárga Angyalaink segítségére már akkor is számíthat, ha biciklivel akad el!

Legyen klubtagunk és élvezze Ön is biztonságot és a kedvezményeket!

Belépek a Klubba!

2023.06.14.