Best Young Driver 2024 BELGIUM

Magyarország legjobb fiatal sofőrjei idén Belgiumba utaztak, hogy a nemzetközi versenyen is megmutathassák tudásukat. Hazánkat Farkas Fanni és László Kevin képviselték, akik augusztusban megnyerték a Magyar Autóklub által meghirdetett Best Young Driver 2024 Közlekedésbiztonsági és ügyességi versenyt. A verseny kiemelt célja a 18-26 év közötti fiatalok közlekedésbiztonsági tudásának fejlesztése, helyes közúti közlekedésre való nevelése.

Az idei versenyen az FIA I. régiójának 11 klubtagja vett részt:

AMSS-Szerbia / AMZS-Szlovénia / BIHAMK-Bosznia / EA991-Botswana / MAK-Magyarország / ÖAMTC-Ausztria / PZM-Poland / RACB-Belgium / RACE-Spanyolország / Turkiye Turing-Törökország / UAB-Bulgária

Gratulálunk Fanninak és Kevinnek, akik ügyesen vették az akadályokat a nemzetközi döntőn is!

2024.10.07.