Időtakarékos és környezetbarát megoldás!?

A Magyar Autóklub küldetésének tekinti, hogy a tevékenységével élen járjon a környezetvédelem minden terén és minél inkább megfeleljen az ügyfelei egyre magasabb elvárásainak.

Ezért szeretnénk felhívni figyelmét, hogy a csoportos beszedési megbízás nemcsak kényelmes és biztonságos, hanem környezet-, energia- és időkímélő előnyeire is.

Ha a csoportos beszedési megbízást választja tagdíjfizetéskor, azzal segíti a környezetet megkímélni, hiszen jóval kevesebb papír kerül felhasználásra, csekkek formájában.

A csoportos beszedési megbízás az egyik legkényelmesebb és legolcsóbb módja a havi számlák és csekkek rendszeres befizetésének. Időt és fáradságot takarít meg, hiszen nem kell a jövőben sorban állnia a postán sem.

Miért jó még a csoportos beszedés?

- Egyszer kell csak felhatalmazást adni

- A fizetési határidőket nem kell fejben tartani

- Nem kell a csekkeket megőrizni

- Előzetesen ellenőrizhető, mekkora összeget fog a szolgáltató beszedni

- Limitösszeggel kontrollálható a beszedett összeg nagysága

- Biztonságos, hisz az egész folyamat a bankon keresztül ellenőrizhető

Sőt, minden olyan klubtagunknak, aki a tagdíj fizetéséhez a csoportos befizetést választja, az OTP Bank elengedi a csoportos beszedési megbízás költségét!

Váltson most csoportos díjbeszedésre!

A csoportos beszedési megbízást internetbankon keresztül, vagy személyesen a bankfiókban teheti meg a számlavezető bankfiókjánál.

A megbízás leadásához az alábbi adatokra lesz szüksége:

• - a jogosult neve: Magyar Autóklub
  • - a jogosult azonosítója: A19621140
  • - fogyasztó azonosító: (10 jegyű tagsági száma kötőjel nélkül egybeírva)

A tagdíjat minden évben egyszer, a lejárat előtt kb. egy hónappal vonjuk le a bankszámláról.

Élvezze az Önnek járó kényelmet és a modern ügyintézés előnyeit!

2023.06.16.