Klubtagság hosszabbítása a honlapon keresztül

Klubtagjainknak lehetősége van a honlapunkon létrehozott profiljukon keresztül is rendezni a következő évi tagsági díjukat.

Ennek első lépése a Belépés. Amennyiben a régi honlapunkon rendelkezett már profillal, az ott használt tagsági számmal és jelszóval léphet be. Amennyiben már az új holnapon regisztrált először, az akkor használt e-mail címével és jelszavát írja be.

Ha eddig még nem regisztrált honlapunkon, akkor első lépésként a Regisztrálok gombra kattintva vigye végig a folyamatot a megadott lépések alapján:

Ezután válassza ki a Tagságom hozzáadása menüpontot, majd adja meg a kért adatokat:

Profiljának és tagságának összekapcsolása néhány munkanapon belül megtörténik, ezután profiljába beléve a Kategóriám pontot kiválasztva indíthatja a hosszabbítást:

Ezután a hosszabbítási adatok megadása következik:

Amennyiben bankkártyával fizetett, a sikeres tranzakcióról email értesítést kap. Hosszabbítás esetén automatikusan nem küldünk új klubtagsági kártyát.

A tagság hosszabbítására az érvényességi időt követő 30 napon belül van lehetőség.