Korszerű eszközök, felkészült szakemberek és kedvező árak várják Önt szervizeinkben!

Jelen vagyunk
az ország 43 pontján

Ózonos utastér fertőtlenítés csak 5 500 Ft-ért!

Az ózon az egyik legerősebb fertőtlenítő és oxidáló anyag, amely a tisztítás során elbomlik, így az autó utastere és a klímarendszer is tiszta és szagmentes lesz.

• Az eljárás során elpusztulnak a baktériumok, vírusok, gombák és olyan apró élősködők, mint például az atkák. Különösen ajánlott vírusjárvány alatt a hatékonyabb megelőzés érdekében.
  • A tisztítás során nem kell megbontani a szellőzőrendszert, az ózongáz behatol a legszűkebb helyekre is és egyenletesen fertőtlenít.
  • A fertőtlenítés teljesen vegyszermentesen és környezetbarát módon történik, nem kell tartani a tisztítószerekben előforduló, esetlegesen káros anyagoktól, így a vegyszerre érzékenyek (allergiások, kisgyermekek) számára különösen ajánlott.
  • Az ózontechnológia nem hagy maga után semmilyen nyomot vagy foltot, de folt eltávolítására nem alkalmas.
  • A fertőtlenítés kb. 15-30 percet vesz igénybe, amely során eltávolítjuk a teljes utastérből a kellemetlen szagokat, így szinte 100%-ban megszűnik a cigaretta vagy kisállat okozta szag.

Időpontért jelentkezzen be a kijelölt pontjaink bármelyikén!

Ne felejtse el lecseréltetni téli gumiját!

Ha a hőmérséklet tartósan 7 °C fölé emelkedik, ideje lecserélni a téli gumikat a melegebb időben jobban tapadó és biztonságosabb nyári abroncsokra.

A téli abroncs nyári körülmények között hosszabb fékúttal, rosszabb menetdinamikával rendelkezik. Ne bízza a szerencsére, vegye saját kezébe az Ön és Családja biztonságát!

Abban az esetben, ha komplett (összeszerelt felni és abroncs) kerekeket váltunk, javasolt azok centrírozottságának ellenőrzése is. A hosszú élettartamú futómű alkatrészek és a biztonságos közlekedés egyik titka ebben is rejlik! A fentiek kiegészítéseként a keréknyomás folyamatos ellenőrzése is ajánlott.

Jelentkezzen be mielőbb időpontért 29 szervizpontunk bármelyikén! Klubtagjaink számára 15% kedvezményt biztosítunk a munkadíjból*.

*Kivéve Bónusz tagok (10%)

Vásárolja meg nálunk autója akkumulátorát!

Az akkumulátor kapacitása és állapota az évek során folyamatosan romlik. Abban az esetben, ha a motor indításánál a töltéskör visszajelzőknél hibát észlel, javasoljuk az akkumulátor és töltéskör bevizsgáltatását!

Ne várja meg, míg kellemetlen helyzetbe sodorja egy nem megfelelő állapotú akkumulátor! Most szervizpontjainkon 5% kedvezménnyel vásárolhat a gépjárműve típusának megfelelő akkumulátort!

Abban az esetben, ha cserére szorul, ingyenesen biztosítunk Önnek töltéskör diagnosztikát. Ne feledje, hogy Klubtagjaink 15% kedvezményt kapnak az akkumulátor beszerelés munkadíjából! *

Időpontért jelentkezzen be a kijelölt szervizpontunk bármelyikén!

Az ajánlat 2024.06.03. és 2024.07.31. között érvényes.

*Kivéve Bónusz tagok (10%).

Klímatöltés vagy ellenőrzés esetén az utastér-fertőtlenítése csupán 3500 Ft!

A gépjármű klímaegysége rendszeresen igényli a karbantartást, tisztítást annak érdekében, hogy üzembiztosan tudjon üzemelni és a hatékonysága a maximumon legyen.

Ellenőrizni kell a hűtőközeg mennyiségét egyrészt a természetes elpárolgás miatt, másrészt extrém esetekben akár szivárgás is állhat a háttérben sérülésekből, korrózióból fakadóan. Korrózió a nem megfelelő karbantartás, javítás eredményeképp keletkezik. Nagy jelentősége van a szárítószűrő rendszeres cseréjének is. A szárítószűrő cseréje (ha a gyártó másképp nem rendelkezik) kétévente javasolt.

A klímaellenőrzés vagy -töltés díjából Klubtagjainknak 15% munkadíjkedvezményt biztosítunk.*

Ha nálunk tölteti vagy ellenőrizteti autója klímáját, az ózonos utastér-fertőtlenítést (Ózon-Maker) 3500 Ft-ért veheti igénybe!

Időpontért jelentkezzen be a kijelölt pontjaink bármelyikén!

Az ajánlat 2024.04.02. és 2024.09.30. között érvényes.

*Kivéve Bónusz tagok (10%).