AKCIÓK

Műszaki akciók

A Magyar Autóklub 43 szerviz- és vizsgapontján várja Klubtagjait és ügyfeleit egyaránt.

Időszakos akcióinkért érdemes gyakrabban ellátogatni honlapunk akciós oldalára.

Autóklub mobilflotta

Csatlakozzon a Magyar Autóklub mobilflottájához!

A Magyar Autóklub kizárólag tagjai számára új, rendkívül kedvező mobilelőfizetési lehetőséget kínál. A kedvező havi díjak mellett klubtagjaink ingyenesen hívhatják egymást és a csatlakozási díj 0 Ft.

Partneri kedvezmények

Számos partnerünk szerte az országban jelentős kedvezményeket kínálnak Klubtagjainak!

Legyen szó barkácsáruházról, állatkertről, szállás vagy éttermi kedvezményről, nálunk mindent egy helyen megtalál. A kedvezmények igénybevételéhez mutassa fel tagsági kártyáját!

Klub Protect

Klubtagjaink számára külföldi gépjármű assistance szolgáltatás

Külföldön sem hagyjuk az út szélén! Biztonságban tudhatja autóját és a benne utazókat is, ha utazásuk során váratlan esemény miatt segítségre lenne szüksége.

Biztosítások

Klubtagjaink számára számos kedvezmény vehető igénybe a biztosítási termékeink árából.

Gépjármű - és utasbiztosításainkat tekintse meg honlapunkon.

OTP kedvezmények

Kedvezményes ajánlat minden Autóklub tagnak!

Legyen Klubtagunk és csökkentse bankszámlája fenntartásának költségeit! Vagy akár nullázza le!

Részletek honlapunkon!