Ajándékozzon biztonságot- csomagban olcsóbban!

Idén karácsonykor ajándékozzon biztonságot!

Lepje meg szeretteit egy Standard vezetéstechnikai tréninggel és egy éves Standtard tagsági ajándékutalvánnyal!

Csomagban mindez most 10.000 Ft kedvezménnyel az Öné lehet!

Klubtag esetében a csomag ára 54.700 Ft helyett  44.700 Ft,

Nem klubtag esetében 63.700 Ft helyett 53.700 Ft!

Az akció 2023. november 8. és 2023. december 23. között érvényes.

A karácsonyi csomagot itt igényelheti, ahol a Karácsonyi csomag leírásánál  "Utalvány igénylése" gombra kattintva Önnek a legördülő menüből ki kell választania a Standard klubtagság  + Vezetéstechnikai tréning utalvány megnevezést, majd a szükséges adatokkal együtt be kell küldenie részünkre az "Igényelek" gomb megnyomásával.

Ezek után kollégánk mielőbb felveszi Önnel a kapcsolatot a megadott elérhetőségén és egyeztet Önnel a részletekről (pl. fizetési és kézbesítési módok).

A csomag utalványai külön is érvényesíthetők, így akár két személyt, vagy akár Önmagát is megajándékozhatja!

Szeretném az utalványt

Feltételek:

A karácsonyi csomag utalványait bárki megvásárolhatja, viszont a Standard tagsági ajándékutalványt csak magánszemély használhatja fel.

Az utalványokon feltüntetésre kerülnek a beváltáshoz szükséges információk. A tagsági ajándékutalvány 2024. március 31-ig érvényesíthető, míg a vezetéstechnikai utalvány a vásárlását követő 6 hónapig. Mindkét utalvány egyszeri alkalommal használható fel, készpénzre nem váltható be.