Címlap | Utazás | Termékek

Termékek:

A Klub ügyfélszolgálati irodáinak termékei között megtalálhatók többek közt a különböző biztosítások, menetjegyek, autópálya matricák, térképek, utikönyvek, múzeumbérletek, programbelépők.

Német környezetvédelmi plakett a Magyar Autóklub pontjain

Tudta Ön, hogy a németországi környezetvédelmi zónákba csak érvényes, a zóna színével megegyező környezetvédelmi plakettel szabad behajtani? Az engedély nélkül a bírság akár 80 euró + eljárási díj is lehet.

Örömmel értesítjük, hogy a Magyar Autóklub kijelölt pontjain már megvásárolhatja a plaketteket bruttó 4.990 Ft-os díjon. Klubtagoknak az ár kedvezőbb, mindössze 3.990 Ft.

Ajánlatos akkor is beszerezni a matricát, ha csak átutazunk az országban, hiszen ha valamiért le kell térnünk a tervezett útról, vagy nem az autópálya mentén szeretnénk tankolni, akkor máris sok bosszúsától kímélhet meg a szélvédő jobb alsó sarkába ragasztandó plakett.

A környezetvédelmi plakettet árusító pontjaink elérhetőségéért kattintson ide!

• Repülőjegy értékesítés:
    Lehetőség van valamennyi légitársaság járatára, a világ bármely pontjára menetrend szerinti valamint fapados járatokra jegyet váltani.
  • Buszjegy értékesítés:
    A VOLÁNBUSZ Zrt./ EUROLINES Hungary járataival a budapesti Népliget autóbusz-pályaudvarról (átszállások nélkül) mintegy 20 európai ország és, több mint 100 turisztikailag jelentős város érhető el, kedvező áron.  (Anglia • Ausztria • Belgium • Bosznia-Hercegovina • Bulgária • Csehország • Franciaország • Görögország • Hollandia • Horvátország • Lengyelország • Montenegró • Németország • Olaszország • Románia • Svájc • Szerbia • Szlovákia • Szlovénia • Ukrajna)
    A menetjegyek az utazásra érvényes baleset- és poggyászbiztosítást is tartalmazzák, és az utasok díjtalanul 2 db útipoggyászt és 1 db kézipoggyászt is szállíthatnak magukkal. A nemzetközi járatok utaslétszámtól függetlenül menetrend szerint közlekednek. A menetjegyek online és kiterjedt értékesítési hálózaton keresztül is megvásárolhatóak.
    További információ: www.eurolines.hu ; https://www.facebook.com/eurolineshungary
  • Kompjegy értékesítés:
    Ügyfeleink több, mint 40 hajóstársaság kínálata közül választhatnak. Európán túl lehetőség van Tunéziába, Algériába és Törökországba is kompjegyet váltani. Ügyfélszolgálati irodáinkban a jegyfoglaláson túl munkatársaink kompjáratok menetrendjeiről és díjszabásairól is tájékoztatást kapnak.
  • Autópálya matrica:
    Elutazás előtt ügyfeleink megvásárolhatják Magyarország, Ausztria, Csehország, Svájc és Szlovénia autópályáira érvényes autópálya-matricákat. Az Autoclub Travel tájékoztatást ad a díjmentes útszakaszokról, illetve azokról az útszakaszokról, amelyeknél a matrica nem mentesít a helyszíni díjfizetéstől.
  • Térképek, útikönyvek:
    Ügyfélszolgálati irodáinkban térképek, és útikönyvek egyaránt megvásárolhatók. Klubtagjainknak a Freytag & Berndt Kiadó térképeit, valamint útikönyveket - 10 %-os, kedvezményes áron kínáljuk.

• Kártyák, múzeumbérletek:
    Városkártyáink és múzeumbérleteink között többek között megtalálható a Prága kártya, a London Pass, Frankfurt kártya, Berlin kártya, Párizsi múzeumbérlet.
  • Programok, belépőjegyek:
    Könnyed, kulturális programokkal is szolgálunk ügyfeleinknek. Irodáinkban megvásárolhatóak a Ticket Express, Ticket Portal és a Jegymester hálózatában elérhető koncert-, színház- és rendezvényjegyek.
  • Nyomtatványok:
    Meghatalmazás és "H" betű vásárlásra is lehetősége van minden ügyfélnek, ám klubtagjaink ezen dokumentumokat -50 % kedvezménnyel vásárolhatják meg.
  • Klub Assist:
    Messze a legnagyobb segítség műszaki hiba és balaset esetén az autónak és utasainak egész Európában (a biztosítási feltételek szerint).
    A Klub Assist szolgáltatás mögött a legnagyobb európai Autóklubok összefogása áll. A Klub Assist szolgáltatását klubtagjaink kedvezményes áron vehetik igénybe.

Klub Assist ÁSZF
      Klub Assist KSZF