Tisztújítás Nyugat-Dunántúl

FELHÍVÁS  TISZTÚJÍTÁSRA!

A Magyar Autóklub Nyugat-Dunántúli Regionális Szervezete 2019. október 11-én 11 óra 30 perckor tartja tisztújító regionális küldöttválasztó gyűlését Zalaegerszegen, a Göcsej Palatinus étteremben (8900 Zalaegerszeg, Dózsa Liget 1.). Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a küldöttválasztó gyűlés helyszíne a résztvevők számától függően – ugyanazon településen belül – változhat. A sikeres névjegyzékbevételt követően, meghívóval értesítjük az érintetteket!

Kérünk minden, a régióban (Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megyében) lakó klubtagot, aki élni kíván választójogával, azaz részt kíván venni a küldöttválasztáson és/ vagy az egyesületben tisztséget kíván betölteni, 2019. 08. 27. és 2019. 09. 26. között jelentkezzen választói névjegyzékbe vételre. A névjegyzékbe vétel részletes szabályai a www.autoklub.hu honlapon a https://www.autoklub.hu/klub/rolunk/ link alatt, az Autóséletben és a klubpontokon ismerhetőek meg.

Névjegyzékbevételt kezdeményezni a saját profilba való belépést vagy regisztrációt követően, a "Személyes adataim" menüpont alatt lehet.

Kérjük, kísérje figyelemmel híradásainkat, vagy érdeklődjön a klubpontokon, klubirodákban és éljen választójogával!

További híreink