Tisztújítás a Dél-Alföldön

FELHÍVÁS  TISZTÚJÍTÁS!

A Magyar Autóklub Dél-Alföldi Regionális Szervezete 2019. augusztus 26-án 14.00 órakor tartja tisztújító regionális küldöttválasztó gyűlését Szegeden a  Csongrád megyei Kormányhivatal épületében (Megyeháza),  6722 Szeged Rákóczi tér 1. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a küldöttválasztó gyűlés helyszíne a résztvevők számától függően – ugyanazon településen belül változhat. A sikeres névjegyzékbevételt követően, meghívóval értesítjük az érintetteket!

Kérünk minden a régióban (Csongrád, Bács-Kiskun, Békés megyében) lakó klubtagot, aki élni kíván választójogával, azaz részt kíván venni a küldöttválasztáson és/ vagy az egyesületben tisztséget kíván betölteni, 2019. július 12. és 2019. augusztus 11. között jelentkezzen választói névjegyzékbe vételre. A névjegyzékbe vétel részletes szabályai a www.autoklub.hu honlapon, az Autóséletben és a klubpontokon ismerhetőek meg.

Kérjük, kísérje figyelemmel híradásainkat, vagy érdeklődjön a klubpontokon, klubirodákban és éljen választó jogával!

Lehmann István

Dél-Alföldi Regionális Szervezet Elnöke