Címlap | Kedvezmények | Utazási kedvezmények

Utazási kedvezmények

Utazásához válassza az Autoclub Travelt,
hisz klubtagsága itt is kedvezményre jogosítja
Lepje meg magát és családját

a 2017. évi Hungary Card – Magyar Turizmus  Kártyával 10% és Balatoncard 2017. Kártyával 15% árkedvezménnyel!
Pihenjen és spóroljon!

HUNGARY CARD és BALATONCARD 2017.

Fedezze fel Magyarország számtalan látnivalóját, természeti és kulturális értékeit, földön, vízen, levegőben, s mindezt sok-sok kedvezménnyel!

A Hungary Card kártya használatával 33-100% kedvezménnyel utazhat vasúton, autóbuszon, válthat autópálya matricát vagy veheti igénybe vidéki nagyvárosok közlekedését. 20-100% kedvezménnyel látogathat el kiállításokra, fürdőzhet hazánk gyógyfürdőiben, strandjain, nézhet színházi előadásokat, vagy éppen sportolhat kalandparkokban. Mindezek közben 10-20% kedvezménnyel pihenhet hotelekben, panziókban, és hódolhat a gasztronómiai élvezeteknek az éttermekben.
Akár a Basic, akár a Plus változatot választja, az egyre bővülő kedvezmények számos lehetőséget kínálnak a megtakarításra! A kártya nem névre szóló, így barátok, ismerősök is élvezhetik annak előnyeit 2018. január  31-ig.

A Balatoncard, egy családi kártya, mely két felnőtt és maximum három gyerek számára kínál előnyös megtakarítási lehetőségeket közel 200 Balaton környéki szolgáltatónál, 2018. május 31-ig.
A plasztik kártyához tartozik egy partnerkatalógus, mely a Balaton területét kisebb egységekre bontva tartalmazza az adott térségben található kedvezményadó partnereket, így ennek segítségével még otthon könnyen megtervezhető a kedvezményes nyaralás.

Mindezeket most a Kuponkód (15015) segítségével olcsóbban!
  Eredeti ár Kedvezmény Kedvezményes ár
Hungary Card Plus 12.000 Ft 10% 10.800 Ft
Hungary Card Basic 6.000 Ft 10% 5.400 Ft
Balatoncard 5.500 Ft 15% 4.675 Ft
Így rendelheti meg a kártyát kedvezményesen:
0. Jegyezze meg a honlapunkon található, árkedvezményre jogosító kuponkódot!
1. Regisztráljon a www.hungarycard.hu oldalon!
2. Lépjen be az oldalra és a webshopban válassza ki a megfelelő terméket!
3. Írja be és érvényesítse az alábbi kuponkódot!
Kuponkód: 15015
4. A kedvezmény az árból azonnal levonásra kerül.
5. Válassza ki a megfelelő szállítási és fizetési módot!
6. A sikeres megrendelést és a vételár beérkezését követően 5 munkanapon belül, a megadott címre küldve megkapja a Hungary Card csomagot (a rendelést postaköltség nem terheli, azt a kiadó Hotelinfo Kft. átvállalja).
További információt az újdonságokról és a kedvezményekről a www.hungarycard.hu oldalon talál.
Egy kis ízelítő a kártyacsomagok tartalmából:

Hungary Card Basic:

• 10-50% kedvezmény szálláshelyek, éttermek, strandok, kalandparkok, fitness termek, színházak, múzeumok, fesztiválok (pl.: a Művészetek Völgye Fesztiválra), stb.
  • 50% kedvezmény a Zsolnay-Negyedbe, Újszínházba, Bethlen Téri Színházba, Fővárosi Állatkertbe
  • 30% kedvezmény a miskolctapolcai Barlangfürdőbe
  • 20-50% kedvezmény dunai hajózásnál
  • 25% kedvezmény a Fővárosi Nagycirkuszba

Hungary Card Plus:

• magában foglalja a Basic csomag összes kedvezményét
  • 33-50% kedvezmény egyúti vasúti menetjegyre
  • 50% kedvezmény helyközi Volán autóbuszjáratokon
  • ingyenes helyi közlekedés vidéki nagyvárosokban
  • 50% kedvezmény balatoni hajózásnál
  • 50% kedvezmény az Aquaworldbe
  • 50% kedvezmény Cserkeszőlő, Hévíz, Sárvár gyógyfürdőinek egyikében

Balatoncard 2017. kártya:

• 2 x 33% kedvezmény menettérti vasúti jegyre a Balatonra
  • 4 x 33% kedvezmény egyúti vasúti jegyre balatoni állomások között
  • 1 x 50% kedvezmény 10 napos magyar autópálya matricára
  • 1 x 50% kedvezmény az Ábrahámhegyi községi strandon,
  • 15% kedvezmény a menetrendszerinti balatoni hajójáratokon és sétahajókon
  • 50% kedvezmény a balatonfenyvesi kisvasúton
  • 30% kedvezmény a Diási Játékstrandon és a Gyenesi Lidóstrandon
  • 10% kedvezmény a balatonfüredi Annagora Aquaparkban
  • 10% kedvezmény a balatonfűzfői Serpa Kalandparkban
  • 10% kedvezmény számos borospince kínálatából
  • 10% kedvezmény lovaglásnál, vitorlázásnál, sétarepülésnél, gokartozásnál, kerékpárkölcsönzésnél
  • 10-20% kedvezmény több múzeum esetén (Magyar Királyok Panoptikuma & Kalózmúzeum, Marcipán Múzeum, Rádió Televízió Múzeum, Csigaparlament, Babamúzeum, Horrorárium, stb.)
  • 10-20% kedvezmény szálláshelyeken, éttermekben, kávézókban
Ajándék bécsi parkolókártya

Ha bécsi utazást tervez - legyen az szabadidős, vagy üzleti út- érdemes az osztrák autópálya matricát az Autóklub utazási irodáiban és kijelölt műszaki pontjaink megvásárolnia, mert 2017. május 5-től a matrica mellé ajándék bécsi parkolókártyát adunk, mely 15 perces parkolásra jogosít.

Az akció a készlet erejéig, de legkésőbb 2017. augusztus 31-ig tart. A résztvevő pontjaink listájáért kattintson ide!

www.autoclubtravel.hu