MAK - MOL kedvezményes üzemanyagvásárlás

A Magyar Autóklub tagjai az év minden napján kedvezményesen tankolhatnak a MOL törzskút hálózatában.
Termék megnevezése Engedmény mértéke
Dízel 7,50 Ft/liter
EVO Dízel 12,00 Ft/liter
95 Benzin 8,50 Ft/liter
EVO Benzin 12,00 Ft/liter
Gépi autómosó 10% / mosás
eco+ Autógáz 7,00 Ft/liter
Autópályák mentén minden üzemanyag 15,00 Ft/liter

A mindenkor hatályos MOL Green törzskút hálózat címeit megtalálja a www.mol.hu oldalon.

Nincs Green kártyája, de szeretne kedvezményesen tankolni?

Ahhoz, hogy Ön is igénybe vehesse a kedvezményt, nincs más teendője, mint kitölteni az itt található Adatlapot és eredeti aláírással ellátva, postai úton visszaküldeni a Magyar Autóklub Tagnyilvántartására (Magyar Autóklub - Tagnyilvántartás 1043 Budapest, Berda József u. 15). A MOL ezután megküldi Önnek aktivált kártyáját, amit a tankolás során, fizetés előtt kell átnyújtani a pénztárosnak, aki érvényesíti a kedvezményt.
Az adatlap kitöltését segítő útmutatót itt találja.

Amennyiben kérdése van a Green kártyával kapcsolatban, forduljon a Magyar Autóklub Tagnyilvántartásához!
Cím: 1043 Budapest, Berda József u. 15. Telefon: 1/345-1666 Fax: 1/345-1665 E-mail: klubtagsag@autoklub.hu

Számlázással kapcsolatos kérdésekben a MOL 06-40/202-202-es telefonszámán, illetve a kartyagyartas@mol.hu e-mail címen állnak rendelkezésére!

Green kártya- hogy öröm legyen a tankolás!

MOL Green Kártya használatáról szóló Általános Szerződési Feltételek

MOL Green törzskút lista