Kedvezményes ajánlat minden Autóklub tagnak

Minden olyan klubtagnak, akik a tagdíj fizetéséhez a csoportos befizetést választják, és új megbízást adnak, az OTP Bank 2015. június 1-től elengedi a csoportos beszedési megbízás költségét.
Kedvezményes ajánlat Standard és Komfort Klubtagok részére
Gondolkodott már azon, hogy hogyan lehet bankszámlája fenntartásának költségeit csökkenteni? Megtaláltuk a megoldást!  Ön Klubtagsági kártyájával igénybe veheti az OTP Bank által nyújtott, egyedi kedvezményeket.
Amennyiben Ön munkabérét vagy egyéb jövedelmét, illetve az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság Nyugdíjfolyósító Igazgatóságától való kifizetését OTP bankszámlára utaltatja, igénybe veheti az OTP Bank munkáltatói Platina” ajánlatot, mellyel számos kedvezményes és díjmentes banki szolgáltatásra jogosult.
A teljesség igénye nélkül íme néhány, az OTP Bank munkáltatói Platina ajánlat kedvezményeiből, melyeket Standard és Komfort klubtagunkként Ön is igénybe vehet:
  • Díjmentes számlanyitás (minimális összeg befizetése nélkül).
  • A számlavezetési díj minimum 50, de akár 100%-át is megspórolhatja (számlacsomagtól függően).
  • Az OTP Bank elengedi az OTP direkt alap (internetes szolgáltatás) havi díját, és a kontroll - mobil szolgáltatás havi díjait.
  • Díjmentes a készpénzbefizetés és a kártyás vásárlás.
  • Sajátkártya igénylése esetén a képelhelyezés díjmentes.
  • Díjmentesen vagy kedvezményesen nyithat OTP Lakástakarék számlát.
  • Kedvezményesen igényelhet jelzálog típusú hiteleket.
  • Lakáshitel kölcsön esetén az OTP átvállalja az induló költségek jelentős részét.
  • Személyi kölcsönt igényelhet.
Amennyiben Ön már rendelkezik az alábbi számlacsomagok valamelyikével, szerződésmódosítás nélkül veheti igénybe a munkáltatói Platina ajánlat szakszervezeti tag ügyfelek számára nyújtotta kedvezményeket:
  • Lakossági Jump Számlacsomag
  • Lakossági Tempo Számlacsomag
  • Lakossági Prémium Plusz Számlacsomag
  • Lakossági Forint Folyószámla
  • Lakossági Elektronikus Számlacsomag
  • Lakossági Net Számlacsomag
Ahhoz, hogy Ön éljen az OTP Bank által biztosított munkáltatói Platina ajánlattal, nem kell mást tennie, mint a Bankfiókban felmutatni Standard vagy Komfort tagsági kártyáját.
Bővebb információért kattintson

Részletes feltételek: www.otpbank.hu, 06 1/20/30/70 366 6388, 06 40 366 388