Barkácsáruház

Új kedvezményadó partnerünk a Praktiker

Az Autóklub a SYC! nemzetközi kedvezményrendszeren túl igyekszik összegyűjteni azokat a hazai partnerekeit is, akiknél klubtagjaink %-os kedvezményekben részesülhetnek. Ezen kedvezményadó helyeken klubtagjainknak elég csupán felmutatniuk tagsági kártyájukat, és azonnal megkapják az engedményt, legyen szó bútorvásárlásról, egy könnyed vacsoráról, vagy akár egy fittness terem látogatásáról.

Legújabb kedvezményadó partnerünk a PRAKTIKER.

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban*. A 10% kedvezmény azonban nem vonatkozik az akciós termékekre, illetve a kiárusításos termékként megjelölt leárazott termékekre.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül. A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!