Békéscsaba

Elefánt Söröző - 5600 Békéscsaba, Illésházi u. 1.

Az Elefánt Sörözőben 2007 óta  A BLUES, AZ ÉLŐZENE A HÚZÓ ÁGAZAT. Megalakult az ország legnépesebb, s talán legnépszerűbb blues klubja, a CSABAI CSÍPŐS BLUES CLUB. Ezzel egy időben a zene sokfélesége is megjelent a színpadon pl: népzene, jazz, funky. Főként péntekenként kerül az élő muzsikálásra sor. Szombatonként a KARAOKE program az uralkodó. Van lehetőség az ingyenes internet hozzáféréshez, wifihez. Bármilyen jellegű rendezvényhez tudunk menüket is szolgáltatni!
A MAGYAR AUTÓKLUB tagjai, érvényes, névre szóló klubkártya felmutatásával ezekre a kedvezményes szolgáltatásainkra tehetnek szert: rendezvényekhez tudunk biztosítani ingyen különtermet, a söröző udvarán bográcsozásra alkalmas helyet, és eszközöket, illetve az Elefánt (tehát nem Blues Clubos rendezvények) által szervezett koncerteket 50%-os árral, és karaoke esteket ingyen látogathatják.
Látogasson el honlapunkra: www.elefantsorozo.hu vagy keressen minket a facebookon: Elefánt Söröző Klub !
Nagy szeretettel várjuk VENDÉGEINKET !!!

Kedvezmény mértéke: a fent említett kedvezmények, 1 fő részére
Telefon:  +36-20/775-6480
e-mail: elefantsorozo@vipmail.hu
www.elefantsorozo.hu
Hotel Fiume - 5600 Békéscsaba, Szent István tér 2.

FIUME HOTEL / ÉTTEREM és SÖRÖZŐ
A Békéscsaba központjában, a termálfürdőtől 800 méterre található Fiume Hotel és Étterem. Békéscsaba autóbusz-pályaudvara 1,5 km-re, Gyula híres fürdővárosa pedig 15 km-re található. A helyszínen parkolási lehetőség biztosított. A Hotel Fiume bárt is kínáló éttermében à la carte magyar és nemzetközi ételeket szolgálnak fel.
A MAGYAR AUTÓKLUB tagjai a Fiume Étterem és Sörözőben
az étel-, és italfogyasztásból 10 % kedvezményre jogosultak, mely más kedvezménnyel nem vonható össze!

Kedvezmény mértéke: 10% a szállás, étel és italfogyasztás, 1 fő részére
Telefon:  +36-66/443-243
e-mail: recepcio@t-online.hu
www.hotelfiume.hu
Gazsó és Nikó Vendéglátó Kft - 5600 Békéscsaba, Kassai u. 18.

Békéscsaba szívében, a Körös élővíz csatorna partján található éttermünk, az Árpád Fürdőtől néhány méterre.  120 fős éttermünkben és 120 fős kerthelységünkben vállaljuk családi, baráti és céges rendezvények lebonyolítását. 80 fős sörözőnkben Békéscsabán egyedülálló módon snooker asztallal várjuk az érdeklődőket. A la carte éttermünkben, a hét minden napján várjuk kedves vendégeinket ! A MAGYAR AUTÓKLUB tagjainak az a la carte ételek árából 10% kedvezményt biztosítunk!

Kedvezmény mértéke: 10% az a la carte ételek árából, 1 fő részére
Telefon:  +36-66/436-623