Székesfehérvár

BÜSZI Kft. - 8000 Székesfehérvár, Tobak u. 10.

Ügyvédre, orvosra, papra és Ránk soha ne legyen szüksége!
Irodánk, a BÜSZI Kft. az országban elsőként, 1994 óta foglalkozik a balesetet szenvedett károsultak kárigényeinek képviseletével.
A balesettel összefüggő károk ügyintézését a PSZÁF engedélye alapján végezzük, valamint szakmai felelősségbiztosítás is garantálja ügyfeleink védelmét.
Tevékenységünk: külföldön és belföldön elszenvedett gépjármű károk, súlyos személyi sérüléssel járó balesetekkel összefüggő kárigények összeállítása, érvényesítése, Kártérítéshez szükséges jogosultság tisztázása az iroda igazságügyi gépjármű szakértőjének bevonásával, CASCO és vagyonbiztosításon alapuló kárigények szakszerű összeállítása, igazságügyi gépjármű szakértői munkák
Az Európai Unió irányelvei szerinti kárrendezés lehetővé teszi a hazainál kedvezőbb feltételek melletti kárrendezést a gépjármű és személyi sérüléses károknál egyaránt.
Belföldön bekövetkezett gépjármű károknál csak a bírósági és független szakértői gyakorlat által is elfogadott avultatást engedjük érvényesíteni.
A Magyar Autóklub tagjai részére ingyenes szaktanácsadást biztosítunk, valamint sikerdíj alapú munkadíjunkból 10% kedvezményt adunk.

Kedvezmény mértéke: 10%, 1 fő részére
Telefon:  +36-22/314-087, +36-30/553-0265
e-mail: buszi@buszi.hu
www.karrendezes.eu

Kirst Optika  (Udvarház Üzletközpontban) - 8000 Székesfehérvár, Kossuth Lajos u. 14.
Szolgáltatásaink: A Kirst Optika tevékenységi körébe tartozik az olyan komplett szemészeti korrekciós eszközkiszolgálás, mely magába foglalja látószerv vizsgálatát, a szükséges szemészeti korrekció megállapítását, a segédeszköz elkészítését (szemüveg, kontaktlencse és tartozékok), valamint annak adaptálását. Teljes körű szemvizsgálat: Optikánkban a szemvizsgálatot diplomás optometrista - kontaktológus végzi a legmodernebb német protokoll szerint. Szemvizsgálati gépparkunk a legjobb, legprecízebb vizsgálatot teszi lehetővé. Szűrővizsgálatok: Szemünk, egészségünk megóvása érdekében nagy hangsúlyt kell fordítanunk minden életkorban a megelőzésre, amit legegyszerűbben rendszeres szűrővizsgálattal érhetünk el.
- Diszlexia vizsgálat
- Diabéteszes retinophatia vizsgálat
- Makula degeneráció megállapítása
- Glaukóma (szemnyomás) mérés
- Színlátás vizsgálat
- Polateszt vizsgálat
- Abberációk mérése szűk és tág pupillánál
Kedvezmény mértéke: 10% komplex és teljes tevékenységre
Telefon:  22/328-321
e-mail: kirstoptika@datatrans.hu
H-P: 9:00-17:00
Pannon Optika Kft. - 8000 Székesfehérvár, Móricz Zsigmond u. 13/B.

A Pannon Optika 1995-ben alakult optikai kisvállalkozás. Szemüvegkészítéssel és javítással, kontaktlencse illesztéssel és betanítással foglalkozunk. A szemüvegkészítéshez díjmentes látásvizsgálattal állunk rendelkezésre. A kontaktlencse kipróbálására adunk lehetőséget.

Kedvezmény mértéke: 10% új szemüveg készítésből+díjmentes látásvizsgálat, 1 fő részére
Telefon:  +36-22/507-556
e-mail: pannon-optika@t-online.hu
h-p.09:00-17:00 szo.09:00-12:00
Vitál Club Bt. - 8000 Székesfehérvár, Királysor u. 60.

Üzletünkben vízi és téli sporteszközök bérlés, és szerviz díjából, sportos utcai, túra és futó ruházat vásárlás esetén 10%, lábbelik vásárlása esetén 5%. A kedvezmény mással nem vonható összes.

Kedvezmény mértéke: 5%, 1 fő részére
Telefon:  +36-22/322-993