Nyíregyháza

Kelet-Barcelona Kft - 4080 Hajdúnánás, Dobó I. u. 38.
Üzletünkben széles választékban megtalálható gyermek és felnőtt méretben minden sport és utcai cipő valamint sportruházat ami a versenysporthoz valamint a szabadidős tevékenységhez szükséges. Egyesületek és kispályás csapatok gyors és szakszerű kiszolgálása.
Kedvezmény: Joma Shopban történő vásárlásra 4400 Nyíregyháza, Szegfű u. 23. 10% / fő
Üzlet: Joma Shop Nyíregyháza 30-468-0520
E-mail: nyiregyhaza@jomashop.hu
Facebook: jomashopnyiregyhaza
Nyitva tartás: h-p:9-18; szo:9-13

2B Számítástechnikai és Szolgáltató Kft - 4400 Nyíregyháza, Debreceni utca  52.
A 2B KFT 1991-ben alakult. Fő tevékenységeink: Számítógépek, számítógép alkatrészek, notebookok, nyomtatók, szkennerek, multifunkciós eszközök, monitorok, számítástechnikai kiegészítők, egerek, multimédia hangszórók, WEB kamerák, CD és DVD lemezek, tintapatronok és tonerek, szünetmentes tápegységek, faxok, digitális fényképezőgépek, különböző memóriakártyák és kártyaolvasók, vírusirtók és tűzfalak, játékvezérlők, internet elérés, hálózati eszközök, leporellók és másoló papírok, irodai- tárgyaló és főnöki székek kis és nagykereskedelme, számítógép hálózatok tervezése és kiépítése. Forgalmazott termékek garanciális és garancián túli szervizelése, karbantartása és bővítése. Átalánydíjas szervizellátás, karbantartás. Berendezések lízingelése és bérbeadása.

Kedvezmény mértéke: Számítógépek és alkatrészek, perifériák 3%, Kellékek, kábelek 5%

Telefon: 42/315-296
E-mail: ketbekft@enternet.hu
Internet: www.facebook.com/2BKFTNyiregyhaza
H - P: 8:00 - 17:00

Laguna Étterem Söröző és Bowling Club - 4400 Nyíregyháza, Pazonyi tér 9-10.

A LAGÚNA Étterem-Söröző-Bowling Club a hét minden napján várja kedves Vendégeit !
Az Étteremben menü és a’la carte étkezési lehetőség, a magyar konyha különleges ételei szerepelnek étlapjainkon, hideg-meleg előételek, különleges desszertek.
Zártkörű rendezvények egyedi igények szerint. A 15, 25 és 80 férőhelyes Különtermeink alkalmasak családi, baráti összejövetelek, céges rendezvények, névnapi vacsorák rendezésére, különböző rendezvények megtartására. A Különtermek foglalása a’la carte fogyasztás esetén díjtalanok.
A Bowling Club egyszerre 4 pályán nyújt kellemes szórakozást, 30-50 fős férőhellyel. Kedvező áron, étel- és italfogyasztás, egyéb szórakozási lehetőség.
SZÉP kártya, Hitelkártya és étkezési utalvány elfogadó hely.

Kedvezmény mértéke: Kedvezmény mértéke a’la carte fogyasztás esetén 10 %, (rendezvényre nem vonatkozik, más akciónkkal nem vonható össze), 1 fő részére
Telefon:  +36-42/401-639
e-mail: etteremlaguna@freemail.hu
www.etteremlaguna.hu
h-cs: 11.00 – 01.00, p-szo 11:00-02:00, v: 11:00-24:00
Bosnyák Bőrdíszmű Bolt - 4400 Nyíregyháza, Rákóczi út 18-20.
Kedvezmény mértéke: 5% a számla végösszegéből, 1 fő részére
Telefon:  +36/42 417-879
e-mail:  info@bosnyakbordiszmu.hu
Hétfő - Péntek: 08.00 - 18.00
Szombat: 08.00 - 13.00
Vasárnap: zárva
Réz Pálinkafőző - 4400 Nyíregyháza, Debreceni utca 29.
Cégünk több vállalkozási forma után 1997 óta működik. Munkánkat nagy szakértelemmel végezzük. Fő profilunk az energiamegtakarítás, többek között: napkollektorok, napelemek, hőszivattyúk, led világítások. Az energiamegtakarítás mellett pálinkafőzőket árusítunk, és a házi sörfőzés kellékeit is. Miért érdemes nálunk vásárolni? Minőségi csak kipróbált termékeket kínálunk. Állandó szakértői segítséget nyújtunk.
Időt takarítunk meg önnek, csomagját a lehető leghamarabb feladjuk. Kedvező áron kínáljuk termékeinket. A folyamatos akciókkal pénzt takarítunk meg önnek.

Kedvezmény mértéke: pálinkafözökből 5 %. Más akciókkal nem vonható össze!
Telefon:  30/57-63-669
e-mail: gtsolar@upcmail.hu