Idegenforgalom

Karmel Kft - 9021 Győr, Zechmeister utca 1.
A Klastrom Hotel, mely a győri városképet évszázadok óta meghatározó épület, 1714-1721 között épült kolostor és templom, mely magán viseli a barokk kor jellegzetességeit. A szálloda szobái három szárnyban helyezkednek el. A Nyugati-szárny szobái a Rába-part felé néznek, a többi szobából a csodálatos belső udvar látható. A szobákban található képek a múltba kalauzolják vendégeinket, amint az 50 évvel ezelőtti Győrt mutatják be. A szálloda szobáit az egykori szerzetes cellákból alakították ki, különösen ügyelve az eredeti hangulat megőrzésére.

Kedvezmény: 10%, éttermi fogyasztás árából

Telefon: 96/516-910
E-mail: klastrom@klastrom.hu
Internet: www.klastrom.hu
Nyitva tartás: 0 - 24 órás recepció

Kőhíd-Hortobágy Bt - 4071 Hortobágy, Borsós út 13.
A puszta szívében, Hortobágy községben a világörökségi műemlékek közelében, parkerdő hatalmas fáinak árnyékában várja vendégeit áprilistól novemberig az Ökotúra Vendégház** És Kemping**. A hozzánk látogatót megérint a természet közelsége, a táj egyedi hangulata, a puszta varázsa. Családi vállalkozásunk a sátras kirándulótól a hotelt kedvelő turistáig minden vendég számára igényének megfelelő szálláshelyet igyekszik nyújtani kedvező áron! Reméljük hamarosan vendégeink között üdvözlhetjük!

Kedvezmény: 10%, Az Ökotúra Vendégház és Kemping szálláshely (4071 Hortobágy, Borsós út 12.)szolgáltatás árából

Telefon: 30/206-9770
E-mail: info@okotura.hu
Internet: www.okotura.hu
Nyitva tartás:

Hotel Fiume - 5600 Békéscsaba, Szent István tér 2.

FIUME HOTEL / ÉTTEREM és SÖRÖZŐ
A Békéscsaba központjában, a termálfürdőtől 800 méterre található Fiume Hotel és Étterem. Békéscsaba autóbusz-pályaudvara 1,5 km-re, Gyula híres fürdővárosa pedig 15 km-re található. A helyszínen parkolási lehetőség biztosított. A Hotel Fiume bárt is kínáló éttermében à la carte magyar és nemzetközi ételeket szolgálnak fel.
A MAGYAR AUTÓKLUB tagjai a Fiume Étterem és Sörözőben
az étel-, és italfogyasztásból 10 % kedvezményre jogosultak, mely más kedvezménnyel nem vonható össze!

Kedvezmény mértéke: 10% a szállás, étel és italfogyasztás, 1 fő részére
Telefon:  +36-66/443-243
e-mail: recepcio@t-online.hu
www.hotelfiume.hu
Hotel Klastrom - 9021 Győr, Zechmeister u. 1.

Győr festői szépségű barokk belvárosában található a háromcsillagos Klastrom Hotelban, melyről bátran állíthatjuk, hogy a nyugalom szigete egy nyüzsgő nagyváros szívében. 80 személyes, egyedi hangulatú étterem áll a vendégek rendelkezésére. A kővel kirakott boltíves pincében található 50 fős söröző kiválóan alkalmas kisebb rendezvények, baráti összejövetelek lebonyolítására.

Kedvezmény mértéke: 10% az éttermi fogyasztásból, 1 fő részére

e-mail: klastrom@klastrom.hu
www.klastrom.hu

Pihenjen családjával A Magyar Tengernél!

Kedvezményadó partnereink köre most egy színvonalas balatoni szállodával bővült. Nyaraljon Ön is családjával a balatonalmádiban található Ramada Hotel & Resort Lake Balaton****  szállodában, és spóroljon meg akár több ezer forintot!

Starwood Hotels & Resorts
Starwood Hotels & Resorts Magyaroszágon 5-15 % kedvezmény

Le Meridien Budapest***** (1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.)

Four Points by Sheraton Kecskemét**** (6000 Kecskemét, Izsáki út 6.)

Honlap: www.starwood.com/syc

A MAK a felajánlott kedvezményeket a tagjai részére közzéteszi, de a szolgáltatással kapcsolatos mindennemű észrevétellel kapcsolatosan a szolgáltató az illetékes, a MAK felelősséget a szolgáltatás minőségéért és a kedvezmény biztosításáért nem vállal. MAK törekedett arra, hogy a partnerek kiválasztásánál a legnagyobb gondossággal járjon el.
Nelson Hotel - 4200 Hajdúszoboszló, Hősök tere 4.

Kedvezmény mértéke: 10% a szállás összegéből, 5% az éttermi és cukrászdai fogyasztásból, 1 fő részére

Telefon: +36-52/558-972
e-mail: nelsonhotel@nelsonhotel.hu
www.nelsonhotel.hu

Jósa András Múzeum/Sóstói Falumúzeum - 4431 Sóstófürdő, Tölgyes u. 1.

Kedvezmény mértéke: kártyával rendelkező felnőtteknek 800 Ft helyett csoportos felnőtt 700Ft,
2 felnőtt és 1 vagy több gyerek: 1800Ft családosl

Telefon: +36-42/500-552
e-mail: pall@muzeumfalu.hu
www.muzeumfalu.hu

Nyitva tartás:
Április 1-től szeptember 30-ig      10 órától 18 óráig
Október 1-jétől október 31-ig      10 órától 17óráig

Best Western
Best Western Hotelek Magyarországon

Egész évben 10% kedvezmény

Honlap: www.bestwestern.com/mak

• Best Western Hotel Hungaria**** (1074 Budapest, Rákóczi út 90.)
  • Best Western Premier Hotel Parlament**** (1054 Budapest, Kálmán Imre u. 19.)
  • Best Western Hotel Art*** (1053 Budapest, Királyi Pál u. 12.)****
  • Best Western Hotel Orion*** (1013 Budapest, Döbröntei u. 13.)
  • Best Western Plus Hotel Ambra**** (1077 Budapest, Kis Diófa u. 13.)
  • Best Western Hotel Ginkgo Sas**** (6800 Hódmezővásárhely, Zrinyi u. 2.)
  • Best Western Janus Atrium Hotel**** (8600 Siófok, Fő utca 93-95.)
  • Best Western Pannonia Med. Hotel**** (9400 Sopron, Várkerület 75.)

További információkhoz kattintson IDE!