Újabb szolgáltatások a MAK klubtagjainak

A Magyar Autóklub célja a klubtagok folyamatos elégedettsége és maximális kiszolgálása, ezért szüntelen arra törekszik, hogy további szolgáltatásokat és kedvezményeket biztosítson a tagok részére.
Ahogy arról már többször is beszámoltunk, 2015-től a MAK Standard és Komfort tagjai igénybe vehetik az ún. Home Assist szolgáltatást, mely keretében már háztartási problémák esetén is hívható a 188-as segélyhívó szám.  A szolgáltatás magában foglalja az ún. gyorsszolgáltatás jellegű hibaelhárítás megszervezését (dugulás elhárítás, villanyszerelés, víz-gázszerelés, zárszerviz, stb., illetve az előre tervezhető munkákat (komplett kivitelezés), melyeket megbízás alapján előre egyeztetett időpontban végeznek a szakemberek. A szolgáltatások közül a vészhelyzeti gáz-vízszerelés, dugulás elhárítás esetén, vagy ha sürgősségi villanyszerelés és zárszerelés szükséges, a biztosító évente egy alkalommal klubtagonként 10.000,- Ft-ig viseli a költségeket. A Home Assist részleteiért kattintson ide.
Gondolkodott már azon, hogy hogyan lehet bankszámlája fenntartásának költségeit csökkenteni? Megtaláltuk a megoldást!  Ön Klubtagsági kártyájával igénybe veheti az OTP Bank által nyújtott, egyedi kedvezményeket.
2015. májusában a MAK megállapodást kötött az OTP Bankkal. Az együttműködés keretében az OTP Bank kedvezményes Munkáltatói termékcsomagokat biztosít a MAK Standard és Komfort tagjai részére. Amennyiben Ön munkabérét vagy egyéb jövedelmét, illetve az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság Nyugdíjfolyósító Igazgatóságától való kifizetését OTP bankszámlára utaltatja, igénybe veheti az OTP Bank munkáltatói Platina” ajánlatot, mellyel számos kedvezményes és díjmentes banki szolgáltatásra jogosult.
A teljesség igénye nélkül íme néhány, az OTP Bank munkáltatói Platina ajánlat kedvezményeiből, melyeket Standard és Komfort klubtagunkként Ön is igénybe vehet:
  • Díjmentes számlanyitás (minimális összeg befizetése nélkül).
  • A számlavezetési díj minimum 50, de akár 100%-át is megspórolhatja (számlacsomagtól függően).
  • Az OTP Bank elengedi az OTP direkt alap (internetes szolgáltatás) havi díját, és a kontroll - mobil szolgáltatás havi díjait.
  • Díjmentes a készpénzbefizetés és a kártyás vásárlás.
  • Sajátkártya igénylése esetén a képelhelyezés díjmentes.
  • Díjmentesen vagy kedvezményesen nyithat lakástakarék számlát.
  • Kedvezményesen igényelhet jelzálog típusú hiteleket.
  • Lakáshitel kölcsön esetén az OTP átvállalja az induló költségeket.
  • Személyi kölcsönt igényelhet kamatkedvezménnyel.
Amennyiben Ön már rendelkezik az alábbi számlacsomagok valamelyikével, szerződésmódosítás nélkül veheti igénybe a munkáltatói Platina ajánlat szakszervezeti tag ügyfelek számára nyújtotta kedvezményeket:
  • Lakossági Jump Számlacsomag
  • Lakossági Tempo Számlacsomag
  • Lakossági Prémium Plusz Számlacsomag
  • Lakossági Forint Folyószámla
  • Lakossági Elektronikus Számlacsomag
  • Lakossági Net Számlacsomag
Ahhoz, hogy Ön éljen az OTP Bank által biztosított munkáltatói Platina ajánlattal, nem kell mást tennie, mint a Bankfiókban felmutatni Standard vagy Komfort tagsági kártyáját.
Bővebb információért kattintson ide